ksl
19 بهمن 1401 - 12:13

مراکز اقامتی مجهز در بوشهر ایجاد شود/ لزوم حمایت از بخش خصوصی

بوشهر- استاندار بوشهر توسعه گردشگری در این استان را یک ضرورت دانست و گفت: سرمایه‌گذاری برای ساخت مراکز اقامتی در بوشهر حمایت می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمران شهری بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر موقعیت بسیار خوبی برای حضور سرمایه‌گذاران در زمینه‌های مختلف دارد که باید از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده کرد.

وی گردشگری را یکی از مهمترین موقعیت‌های استان دانست و اضافه کرد: توسعه گردشگری استان بوشهر با حضور و مشارکت بخش خصوصی محقق می‌شود که استقبال و حمایت لازم را از سرمایه‌گذاری در این زمینه خواهیم داشت.

استاندار بوشهر یکی از نیازهای استان بوشهر را برخورداری از مراکز اقامتی متعدد و متنوع دانست و خاطرنشان کرد: در این راستا باید اماکن اقامتی و هتل‌های با کیفیت و مجهز و استاندارد در نقاط مختلف استان بوشهر ایجاد شود.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های بزرگ عمرانی و اقتصادی در دهه فجر امسال ادامه داد: بخش قابل توجهی از طرح‌ها و پروژه‌ها متعلق به بخش خصوصی بوده که انتظار می‌رود همه مسئولان برای رفع مشکلات و دغدغه‌های بخش خصوصی پای کار باشند.

محمدی‌زاده بوشهر را یک استان گردشگرپذیر توصیف کرد و افزود: حضور گردشگران در استان بوشهر در این فصل افزایش می‌یابد که باید زمینه ایجاد مراکز تفریحی و اقامتی در مناطق پرتردد فراهم شود.

وی با بیان اینکه کم‌کاری در برابر مشکلات سرمایه گذاران به هیچ وجه پذیرفتنی نیست اضافه کرد: رفع مشکلات بخش خصوصی با جدیت در همه دستگاه‌ها دنبال می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1027296