ksl
26 اسفند 1401 - 15:54

2 تن گوشت گرم به همت آستان قدس رضوی در بین خانواده های نیازمند ایلامی توزیع شد

دبیر کانون های رضوی استان ایلام گفت: ۲ تن گوشت گرم گوسفندی با ارزش ریالی ۸۰۳ میلیون تومان به همت آستان قدس رضوی بین خانواده های نیازمند ایلام در حال توزیع است.

حجت الاسلام سید محمدباقر هاشمی دبیر کانون های رضوی استان ایلام ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: با همت آستان قدس رضوی و مشارکت خیرین استان ایلام ۲۰ مورد جهیزیه به ارزش ۴۰ میلیون تومان برای نوعروسان نیازمند تامین شد که سهم آستان قدس رضوی ۱۵ میلیون تومان و مابقی از محل مشارکت خیرین استان ایلام بود و نیز ۲۰ مورد تعمیر منزل مسکونی محرومان انجام گرفت.

وی افزود: همچنین از سوی ایستگاه صلواتی آستان قدس رضوی در نقطه صفر مرزی مهران با عراق طی روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند با توزیع روزانه ۶ هزار پرس غذا از زائران کربلا که برای نیمه شعبان به عتبات عالیات مشرف شده بودند پذیرایی شد و همچنین ۲۵ مورد ذبح گوسفند در نیمه شعبان انجام گرفت.

دبیر کانون های رضوی استان ایلام اضافه کرد: ۲ تن گوشت گرم گوسفندی به همت آستان قدس رضوی بین خانواده های نیازمند ایلام  به مناسبت ماه رمضان و عید نوروز و اعیاد شعبانیه بین خانواده های شناسایی شده در ۳۰ محله از سراسر استان ایلام در حال توزیع است.

حجت الاسلام هاشمی با اشاره به این که 241 گوسفند اهدایی در این راستا ذبح شده گفت: این گوشت تا قبل از ۲۸ اسفند فرآیند توزیع آن به اتمام می رسد.

هاشمی ادامه داد: ارزش ریالی این گوشت ۸۰۳ میلیون تومان است که برای اولین بار توسط آستان قدس رضوی بین خانواده های نیازمند استان ایلام تا قبل از شروع سال نو توسط رابطان آستان قدس در نقاط مختلف توزیع می شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1097750